Nazywam się Anna Kinga Troczyńska.

Ukończyłam Politechnikę Łódzką na Wydziale Architektury w 2001 roku.

Od 2004 r. zajmuję się profesjonalnie malarstwem artystycznym – ożywiam ściany. Moje murale zdobią ściany w Szwecji, Francji, Norwegii, Niemczech, Austrii i na Słowacji i Maroko.

Maluję  naturalne pejzaże i świetliste trójwymiarowe przestrzenie. Przyroda i zwierzęta to moje największe inspiracje oraz znaki rozpoznawcze.

Moją misją jest budzenie pozytywnych odczuć i emocji. Moje prace są wrotami do innych, magicznych i urokliwych światów. Sprawiają, że jesteśmy bliżej natury – szczególnie zimą. Relaksują , uspokajają i zdobią wnętrza.

Dzięki malarstwu artystycznemu wnętrza nabierają zupełnie innego charakteru – są wycieczką do relaksującej i pełnej naturalnego piękna krainy.

 Przy większych muralach współpracuję z innymi artystami, aby prace zostały zrealizowane szybko i z najwyższą jakością.

Od najmłodszych lat interesuje się malowaniem, a głęboka pasja do pędzla i farb jest gwarancją najwyższej jakości murali oraz serca włożonego w pracę i wykończenie detali.

Maluję zwierzęta, ptaki, ludzi, Anioły, krajobrazy, bajki dla dzieci, postacie z filmów, samochody i co tylko sobie można wyobrazić. Oprócz obrazów i murali ściennych doradzam i dobieram kolorystykę we wnętrzach i pokojach. Zajmuję się także malowaniem artystycznych ścian w pomieszczeniach. Malarstwo to moja pasja, miłość i powołanie i dzielę się tym z innymi.

Anna-Flover
AnnaFlover3
AnnaFlover